logo puzzledladzieci.com.pl

PUZZLE DLA DZIECI WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA

puzzle Żółwie Ninja - Ralph
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 1 – Ralph jest waleczny i agresywny. Jest typowym wojownikiem jego motto to mało gadać, więcej działać
puzzle Żółwie Ninja - Ralph Donatello
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 2 – Ralph i Donatello w pełnym skupieniu. Za chwilę rozpocznie się trening. Pojedynek Ralph versus Donatello.
puzzle Żółwie Ninja - Michelangelo
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 3 – Michelangelo żółw odznacza się wielkim poczuciem humoru. Lecz gdy trzeba potrafi zdrowo dołożyć. Ułóż układankę.
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 4 – Leonardo to do
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 4 – Leonardo to dowódca wojowniczych żółwi. Jest dobrym taktykiem co często decyduje o zwycięstwie.
puzzle Żółwie Ninja - Leonardo
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 5 – Leonardo przywódca w niebieskiej opasce. Specjalizuje się w walce samurajskim mieczem. Ułóż puzzle łepek Leonarda.
puzzle Żółwie Ninja - Michelangelo 2
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 6 – Na obrazku najzabawniejszy z żółwi Miechelangelo. Właśnie otrzymał niezły wycisk podczas treningu.
puzzle Żółwie Ninja - Leonardo
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 7 – By doskonalić się żółwie codziennie ciężko trenują. Na obrazku Raphael uniknął uderzenia kijem. Włącz puzzle Raphael Unik.
puzzle Żółwie Ninja - Spliter
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 8 – Spliter to Sensei walecznych Żółwi. Naucza żółwie Ninjutsu jak i stara się przekazać im wiedzę życiową.
puzzle Żółwie Ninja - Mutacja
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 9– Zwykłe żółwie po kontakcie z mutagenem przeobraziły się w rozumne istoty. Mistrz Spliter odnalazł je w kanałach. Graj układaj puzzle.
puzzle Żółwie Ninja - Michelangelo Nunczako
Puzzle dla dzieci Wojownicze Żółwie Ninja 10– Michelangelo podstawowa broń to Nunczako. Rodzaj broni obuchowej. Włącz i Graj.


Podstrony: 1 - 4

<<poprzednia

1

234
Apycom jQuery Menus