logo Gry puzzle dla dzieci

PUZZLE WRÓŻKOWIE CHRZESTNI ZAGRAJ ONLINE

puzzle dla dzieci Wróżkowie nr 21
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 21 – Timmy ma karę teraz świat może oglądać przez okno w swoim pokoju. Trzeba jakoś temu zaradzić. Graj i układaj obrazki z Wróżkami.
puzzle Wróżkowie Cracker nr 22
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 22 – Pan Cracker to nauczyciel Timmiego. Całą swoją energię poświęca na łapanie wróżków i znęcanie się nad Timmym Turnerem.
puzzle Wróżkowie nr 23 graj Teraz
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 23 – Timmy w niewoli. Szybko musi coś wykombinować ta klatka ogranicza magiczne zdolności wróżków. Graj online w puzzle dla dzieci.
puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 24
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 24 – Na obrazku tata Timmy-ego w stroju detektywa i Cosmo wróżek chrzestny ta para to wybuchowa mieszanka. Obaj są zwyczajnie głupkowaci.
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 25
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 25 – Cracker podstępem chce pozbawić Poofa magicznej mocy. Aby ujawnić jego magiczne zdolności zorganizował szkolny pokaz magii. Graj w puzzle Cracker i Poof.
puzzle online z bajki Wróżkowie nr 26
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 26 – Mama Timmy-ego fatalnie gotuje lecz z pomocą magicznych wróżków można to zmienić. Wystarczy wypowiedzieć życzenie i będzie najlepszym kucharzem.
puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 27 VICKY
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 27 – Na obrazku opiekunka Timmy-ego Turnera jego koszmar. Lepiej z nią nie zadzierać. Graj w puzzle online START.
puzzle online Wróżkowie nr 28
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 28 – Nowa fryzura Timmy-ego Turnera. W tej bajce przyszykujcie się na wiele zaskakujących zwrotów akcji z udziałem magii. Graj i układaj.
puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 29
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 29 – Tej wizyty Tmmy z pewnością nie będzie wspominał dobrze. Doktor wygląda na niezłego oszołoma. Graj układaj Puzzle Timmy u Dentysty.
puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 30
Puzzle Wróżkowie Chrzestni nr 30 – GEEK człowiek, który dąży do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności w jakiejś dziedzinie w stopniu daleko wykraczającym poza zwykłe hobby


Podstrony: 1 - 3

12

3

 nastepny>>
Apycom jQuery Menus