logo Gry puzzle dla dzieci

PUZZLE KUNGFU PANDA 3 - do Chin przybywa mocarny KAI zniszczenie

puzzle Potężna Piątka KungFuPanda 3
Puzzle dla dzieci – KungFu Panda #11 – Od teraz to Smoczy Wojownik będzie trenerem Potężnej Piątki. Wojownicy składają mu pokłon i czekają na nowe wskazówki. Będzie gorąco.
puzzle Panda PO pamiątki
Puzzle dla dzieci – KungFu Panda #12 – Smoczy Wojownik PO zyskał sławę i rozgłos. Teraz na topie są pamiątki z jego wizerunkiem. Ułóż puzzle Sklepik Z pamiątkami PO.
puzzle Tygrysica Kung Fu Panda 3
Puzzle dla dzieci – KungFu Panda 3 – Tygrysica najsilniejsza z Potężnej Piątki jest jej liderem. Jej życie to Kung Fu dzięki czemu bandyci w starciu nie mają szans. Graj iukładaj puzzle TYGRYSICA.
puzzle Pomnik mistrza Oogway Kung Fu
Puzzle online – KungFu Panda 3 # – W ogrodzie Jadeitowego Pałacu stoją posągi wielkich mistrzów Kung Fu. Ten przedstawia mistrza Oogway najmocarniejszego z nich.
puzzle online Shifu bajka KungFu Panda
Puzzle online – KungFu Panda 3 #14 – Shifu wielki mistrz Kung Fu obecnie Sensei Potężnej Piątki i Smoczego Wojownika PO. Posiada wielką mądrość którą stara się przekazać podopiecznym.
puzzle Shifu i PO Kung Fu Panda 3
Puzzle online – KungFu Panda 3 #15 – Shifu wieży jak nikt w potęgę PO. Jest dla niego wsparciem w trudnych chwilach zwątpienia.
puzzle KAI Kung Fu Panda 3
Puzzle online – KungFu Panda 3 #16 – KAI przybył podbić ziemię. Zamierza pokonać w walce znakomitych mistrzów Kung Fu i przejąć ich CHI by stać się niemal bogiem.
puzzle Kung Fu Panda 3 byku KAI
Puzzle online – KungFu Panda 3 #17 – KAI nigdy się nie uśmiecha to ponury gość który ma parcie by zostać niepokonanym mistrzem KUNG FU.
puzzle Kung Fu Panda 3 Jadeitowi wojownicy
Puzzle online – KungFu Panda 3 #18 – Gdy KAI zwycięży w walce z mistrzem Kung Fu przejmuje jego CHI i przejmuje nad nim pełną kontrolę. KAI ma już pokaźną kolekcję pokonanych.
puzzle Kung Fu Panda w kąpieli
Puzzle online – KungFu Panda 3 #19 – PO kolekcjonuje figurki mistrzów KUNG FU. Gdy jest w kąpieli korzysta z chwili samotności i toczy mocarne pojedynki. Puzzle dla dzieci Panda PO w kąpieli.


Podstrony: 1 - 4

1

2

34
Apycom jQuery Menus