logo Gry puzzle dla dzieci

PUZZLE NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA RODZINA WATTERSONÓW

puzzle Penny Fitzgerald Gumball
Puzzle dla dzieci z bajki Niesamowity świat Gumballa 21 – Penny ukrywała się w skorupce po fistaszku ale dzięki Gumballowi odkryła swoje prawdziwe ja.
puzzle Penny w skorupie Gumball
Puzzle dla dzieci z bajki Niesamowity świat Gumballa 22 – Penny ukrywała się pod skorupą fistaszka. Bała się odrzucenia dzięki Gumballowi porzuciła swoje więzienie.
puzzle smutny Carrie Gumball
Puzzle dla dzieci z bajki Niesamowity świat Gumballa 23 – Smutny duszek Carrie nie może zobaczyć się w lustrze gdyż brak tam jego odbicia.
puzzle Gumball Żółwik
Puzzle dla dzieci z bajki Niesamowity świat Gumballa 24 – Ten Żółw to pupilek rodziny Wattersonów jest praktycznie niezniszczalny.
puzzle Richard Watterson Gumball
Puzzle dla dzieci z bajki Niesamowity świat Gumballa 25 – Richard Watterson to tata Gumballa. Jest wielkich rozmiarów różowym królikiem.
puzzle Tata Gumballa
Puzzle dla dzieci z bajki Niesamowity świat Gumballa 26 – Tata Gumballa to bezrobotny leniwy i nad wyraz dziecinny osobnik. Coś jak Kiepski z naszego rodzimego serialu.
puzzle Gumball Woźny
Puzzle dla dzieci z bajki Niesamowity świat Gumballa 27 – Szkolny Woźny Rockwin który jest złotą rączką a także szkolnym kierowcą Autobusu.
puzzle Hektor Gumball
Puzzle dla dzieci z bajki Niesamowity świat Gumballa 28 - Z tyłu to wielki kolorowy olbrzym Hektor. Rzadko pokazuje swoją twarz jego mamą jest mała pokraczna wiedźma.
puzzle Gumball układanka z bajki
Puzzle dla dzieci z bajki Niesamowity świat Gumballa 29 – Lekcja WF chłopaki będą grać w kosza.
puzzle Gumball kukiełka Sussie
Puzzle dla dzieci z bajki Niesamowity świat Gumballa 30 Sussie to przepadzista kukiełka. Nie zwraca uwagi na wygląd jest niechlujna.


Podstrony: 1 - 4

12

3

4
Apycom jQuery Menus