logo Gry puzzle dla dzieci

PUZZLE DLA DZIECI W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI - INSIDE OUT

puzzle W głowie się nie mieści Radość
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #11 – Są takie chwile kiedy wszystko dobrze się układa i można cieszyć się chwilą. Ta dziewczyna to Radość.
puzzle W głowie się nie mieści Riley
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #12 – Mała Riley to wulkan energii mieszkające w jej głowie emocje mają co robić.
puzzle W głowie się nie mieści Radość Smutek
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #13 – Emocje Żółta Radość i Niebieska Smutek będą musiały odbyć długą podróż aby ponownie wrócić do centrum kontroli.
puzzle W głowie się nie mieści Odraza
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #14 – W głowie małej Riley zamieszkują różne emocje które sterują życiem. Ta zielona dziewczyna to Odraza.
puzzle Tęczowy Jednorożec w Głowie się nie mieści
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #15 – Głowę małej Riley zamieszkują nie tylko emocje. Jej głowa pełna jest różnych, czasami cudacznych postaci jak tęczowy jednorożec.
puzzle Radość i Smutek konsola
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #16 – Delikatnie mówiąc początki współpracy między tą parą nie układały się kolorowo.
puzzle pora karmienia Riley
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #17 – Riley jak większość dzieciaków nie przepada za zdrową żywnością. Jednak rodzice się nie poddają.
puzzle Brokuła InsideOut
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #18 – Zdrowa zielona mała Brokuła to zadanie dla Odrazy. Trzeba uchronić małą Riley przed tym niesmacznym warzywem.
Puzzle Inside Out Odraza
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #19 – Na pierwszym planie odraza chyba dostrzegła coś ohydnego - pewnie brokuł się zbliża. Graj w układanie na ekranie.
Puzzle Inside Out Gniew u steru
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #20 – Tu nie ma sensu gadać tu trzeba działać. Gniew właśnie rozpalił się do czerwoności.


Podstrony: 1 - 5

1

2

345
Apycom jQuery Menus