logo Gry puzzle dla dzieci

PUZZLE DLA DZIECI W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI - INSIDE OUT

Puzzle Inside Out Radość
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #1 – Radość pozytywny stan emocjonalny za który właśnie odpowiada ta dziewczynka. Graj układaj.
Puzzle Inside Out Złość
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #2 – Ten czerwony ludzik steruje złością gdy przejmuje stery nigdy nic dobrego z tego nie wynika.
puzzle Inside Out Riley
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #3 – To w głowie Riley zamieszkują Emocje: Radość, Odraza, Gniew, Smutek, Strach główni bohaterowie.
Puzzle Inside Out Rodzice Riley
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #4 – Rodzice Riley bardzo kochają swoją małą córeczkę. Graj Układaj.
Puzzle Inside Out Odraza
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #5 – Kiedy rodzice próbują nakarmić cię np. Brokułami wtedy do akcji wkracza Odraza. Graj i układaj obrazki online.
puzzle inside Out Strach
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #6 – Strach pilnuje aby Riley nic się nie stało. Analizuje każdą sytuację i wyłapuje możliwe niebezpieczeństwa.
Puzzle Inside Out Smutek
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #7 – Smutek bardzo chciał by pomagać Riley ale ciągle jest w fatalnym nastroju. Graj i układaj układanki online
Puzzle Inside Out Rodzinka Riley
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #8 – Mała Riley ma kochających rodziców którzy potrafią razem świetnie się bawić.
Puzzle Inside Out Różowy Słonik Graj
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #9 – Różowy słoń z waty cukrowej wymyślony przyjaciel Riley z dzieciństwa.
Puzzle Inside Out wesoły Gniew
Puzzle dla dzieci - W Głowie się nie mieści #10 – Uśmiechnięty Gniew kto powiedział że to niemożliwe. Dołącz i zagraj w puzzle.


Podstrony: 1 - 5

<<poprzednia

1

2345
Apycom jQuery Menus