logo Gry puzzle dla dzieci

PUZZLE DLA DZIECI - COCO - MAŁY MIGUEL PRAGNIE ZOSTAĆ MUZYKIEM

Puzzle Mariach bajka Coco gry puzzle
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 21 – Miguel pracuje jako pucybut i pewnego dnia jako klient trafia się Mariachi. Po krótkiej rozmowie Miguel otrzymuje szansę aby pokazać co potrafi.
Puzzle dla dzieci Coco Miguel
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 22 – Miguel już wie że zbliża się Abuelita która ma wyczulony radar na Muzyków rozmowa z Mariachi to nie był dobry pomysł.
Puzzle Coco Miguel gitara Ernesto
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 23– To oryginalna gitara muzyka Ernesto de la Cruz dla Miguela ma szczególne znaczenie gdyż Ernesto to jego Idol. Miguel pragnie czarować grając tak jak On.
Puzzle Bajki Coco Hector
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 24– Hector mieszka w dzielnicy osób zapomnianych co roku próbuje bezskutecznie przedostać się przez posterunek by odwiedzić swoją córkę w Świecie Żywych.
Puzzle Coco Miguel i Przodkowie
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 25– Miguel a na drugim planie jego przodkowie którzy jak widać od dawna nie żyją ale to nie znaczy że wiedzie im się źle dobrze się bawią po drugiej stronie.
Puzzle dla dzieci Coco Dante
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 26– Dante to piesek Miguela skorzystał z okazji i dorwał się do przepysznych kolorowych smakołyków.
Puzzle Bajki Coco 2017 Hector
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 27– Hector próbuje przekonać Miguela aby ten po powrocie postawił jego zdjęcie na ołtarzyku. To jedyna szansa aby mógł ponownie zobaczyć swoją ukochaną córeczkę.
Puzzle Bajki Coco Dante
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 28– Dante to żarłok właśnie przekonał się że kreda nie jest ani pożywna ani smaczna. Obrazki dla dzieci Piesek Dante.
Puzzle Coco Miguel Hector Kamuflaż
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 29– Hector wpadł na pomysł jak upodobnić Miguela do umarlaków. Trochę pudru i węgla i Miguel wygląda jak lokalny mieszkaniec świata umarłych.
Puzzle Coco 2017 Miguel przemiana
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 30– Czas goni w krainie umarłych nie można przebywać zbyt długo. Miguel powoli traci swoją ludzką powłokę. Zagraj puzzle Coco Miguel.


Podstrony: 1 - 3

12

3

 nastepny>>
Apycom jQuery Menus