logo Gry puzzle dla dzieci

PUZZLE DLA DZIECI - COCO - MAŁY MIGUEL PRAGNIE ZOSTAĆ MUZYKIEM

puzzle Coco Miguel
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 1 – W pewnej meksykańskiej rodzinie od lat zabrania się grania na instrumentach muzycznych lecz mały 12letni Miguel nie zamierza stosować się do tego zakazu.
Puzzle Coco Miguel i krewni
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 2 – Na obrazku prawie cała rodzinka Miguela i tak dobrze widzicie wszyscy są martwi ale za to całkiem zabawni.
Puzzle bajka Coco Miguel i Dante
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 3 – Miguel na przekór całej rodzinie wyrusza by zostać muzykiem w fantastycznej podróży towarzysz mu zakręcony piesek Dante.
puzzle Coco piesek Dante
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 4 – Bezdomny piesek Dante oddany przyjaciel i towarzysz 12 letniego chłopca o imieniu Miguel. Piesek nie jest zwyczajnym pieskiem ale tego dowiecie się w bajce.
Puzzle Coco babcia i Miguel
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 5 – Miguel poprawia prababci humor gdy gra starą piosenkę którą napisał dla niej jej Tatuś.
Puzzle Miguel z bajki COCO
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 6 – Jak się okazuje nie tylko żywi członkowie rodziny lubią gdy Miguel sięga po gitarę.
Puzzle Coco i Miguel
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 7 – Ta starowinka to tytułowa COCO najstarsza z żyjącej rodziny Miguela. Chłopiec to Miguel dwunastolatek który ma wielkie serce i talent muzyczny.
Puzzle Coco dwa światy
Puzzle Bajka COCO # 8 – Na obrazku po lewej świat żywych po prawej ci którzy przenieśli się do drugiego wymiaru krainy umarłych. Jak się okazuje nie jest tam tak źle jeżeli żywi o tobie pamiętają.
Puzzle Miguel Dante i Hector
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 9 – Miguel z pieskiem Dante są w krainie umarłych jak widać to miejsce wcale nie jest straszne można rzec że jest tu całkiem bajecznie.
puzzle Coco Hector
Puzzle dla dzieci Bajka COCO # 10 – Hectora Miguel poznaje w krainie umarłych. Hector oferuje swoją pomoc jako zapłatę prosi chłopca aby w dniu zmarłych postawił na ołtarzyku jego zdjęcie.


Podstrony: 1 - 3

<<poprzednia

1

23
Apycom jQuery Menus