logo Gry puzzle dla dzieci

PUZZLE PINGWINY Z MADAGASKARU UKŁADAJ UKŁADANKI ONLINE

puzzle online Pingwiny z Madagaskaru nr 11
Puzzle dla dzieci Pingwiny z Madagaskaru nr 11– Dave dowodzi oddziałem wytrenowanych ośmiornic do zadań bojowych. Zagraj i ułóż puzzle online Atak Ośmiornic.
puzzle online Pingwiny z Madagaskaru nr 12
Puzzle dla dzieci Pingwiny z Madagaskaru nr 12– Ośmiornice żołnierze Dave do brudnej roboty. Są oddani i bezwzględnie lecz nie zbyt bystrzy.
puzzle online Pingwiny z Madagaskaru nr 13
Puzzle dla dzieci Pingwiny z Madagaskaru nr 13– Specjalny oddział którego celem jest ochrona zwierząt które są w niebezpieczeństwie. Puzzle online Wiatr Północny.
puzzle online Pingwiny z Madagaskaru nr 14
Puzzle dla dzieci Pingwiny z Madagaskaru nr 14 – Utajniony jest Wilkiem Polarnym dowódcą oddziału Wiatr Północy. Lubi wojskowe gadżety.
puzzle online Pingwiny z Madagaskaru nr 15
Puzzle dla dzieci Pingwiny z Madagaskaru nr 15 – Skipper to urodzony przywódca. Jego zaletą jest elastyczność w podejmowaniu decyzji. Przysmak to serowe chrupki.
puzzle online Pingwiny z Madagaskaru nr 16
Puzzle dla dzieci Pingwiny z Madagaskaru nr 16 – Detonator - Mała foka specjalista od materiał wybuchowych członek oddziału Północnego Wiatru. Graj i układaj puzzle online.
puzzle online Pingwiny z Madagaskaru nr 17
Puzzle dla dzieci Pingwiny z Madagaskaru nr 17 – Ewa która podobnie jak Kowalski pełni rolę analityka w swoim oddziale. Ewa wpadła Kowalskiemu w oko i to na dobre.
puzzle online Pingwiny z Madagaskaru nr 18
Puzzle dla dzieci Pingwiny z Madagaskaru nr 18 – Kowalski Analityk, Rico fizyczna siła i destrukcja, Szeregowy sama słodycz. Zapraszamy do zabawy z Pingwinami.
puzzle online Pingwiny z Madagaskaru nr 19
Puzzle dla dzieci Pingwiny z Madagaskaru nr 19 – Ten Miś to wrażliwy Kapral ale gdy trzeba potrafi nieźle dokopać. Jak przystało na Miśka Polarnego jego atutem jest brutalna siła.
puzzle online Pingwiny z Madagaskaru nr 20
Puzzle dla dzieci Pingwiny z Madagaskaru nr 20 – By blisko podejść do celu Pingwiny są zmuszone do korzystania z maskowania. Potrafią się wtopić w otoczenie nie ma co.


Podstrony: 1 - 4

1

2

34
Apycom jQuery Menus